שאלות ותשובות - מוכרים

YASBAZZAR שמה לעצמה להיות הפלטפורמה הגדולה בישראל המחברת בין יצרני בוטיק ללקוחות קצה המחפשים ייחודיות, מקצועיות ואספקה איכותית. החזון שלנו הוא שאתם תעסקו במה שאתם טובים בו, ואנחנו נדאג לכל השאר.
אנחנו בתקופת הרצה, על כן, ייתכנו תקלות אבל אנחנו זמינים לביצוע שינויים ושיפורים. נשמח לקבל פידבקים והערות לשיפור ולשימור.

איך מתחילים למכור?

בקלות, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הלחצן "רוצה למכור" בתפריט הראשי, לבחור את המוצר שאתם מכינים כל כך טוב ולמלא שאלון פשוט, זאת כדי שנוכל להכיר אתכם טוב יותר. אנחנו מקבלים את השאלות ורואים אם ישנה התאמה, במידה וכן ניצור אתכם קשר בהקדם, נעלה את התמונות שלכם ונספר את הסיפור שלכם כדי שכולם יוכלו להכיר אתכם.
אנחנו לא מוכרים רק מוצרים, אנחנו מוכרים סיפור וחוויה. תנו לנו כמה פסקאות על מי אתם? למה התחלתם לבשל בירה/ לקלות קפה/ להכין יין? מה משך אתכם לעולם הזה? למה קראתם למותג שלכם ככה? מה מיוחד במוצרים שלכם? וכל פרט אחר שנראה לכם שאולי כדאי להוסיף.


למה צריך למלא כל כך הרבה שאלות בהרשמה?

הסיפור שלכם הוא העיקר, המוצר הוא תוצר של העבודה הקשה שלכם, של הרצון לנסות דברים חדשים והניסוי והטעייה עד ההגעה לשלמות. אנחנו רוצים לקחת את הסיפור הייחודי שלכם ולחבר אותו למוצר וללקוחות שלכם. 


האם אפשר להחליף חשבון פייפאל ולשנות את אמצעי התשלום?

בהחלט, ניתן לשנות את כל הפרטים שנרשמתם איתם בהתחלה. צרו איתנו קשר ונשמח לעשות זאת עבורכם.


איך מעלים מוצרים לחנות?

בשלב הראשון, אנו נגיע אליכם. היינו שמחים לדבר איתכם, להכיר ולטעום ממה שהכנתם. נצלם כמה תמונות של המוצרים ונעלה אותם יחדיו. בשלב הבא, תוכלו לנהל את המוצרים, המלאי, לייצר קופונים ועוד.

מי קובע את המחירים באתר?

אתם קובעים את העלות של המוצרים. העלות צריכה לכלול מע"מ כחוק. על המחיר שתקבעו יתווספו עלויות משלוח.

​​​
איך עובדים המשלוחים?

ברגע שמתבצעת ההזמנה, היא נשלחת אליכם לאישור. אנחנו מגיעים לאסוף את המשלוח מהכתובת שקבעתם ומוסרים את המשלוח ישירות ללקוח. אנחנו משתדלים לדאוג לכל השאר כדי שאתם תוכלו למקד את תשומת הלב שלכם בהכנת מוצרים מושלמים.
בשלב זה אנחנו מציעים משלוחים באזור המרכז (גדרה-חדרה) ובאזור ירושלים (ירושלים, מבשרת, מעלה אדומים, גוש עציון ופרוזדור ירושלים). אנחנו עובדים קשה כדי שבקרוב בכל הארץ יוכלו להנות מהמוצרים הטריים והאיכותיים שאתם מכינים.

יש לכם עוד שאלות תרגישו חופשי ליצור איתנו קשר במייל - INFOֲ@YASBAZZAR.COM

 YasBazzar-כל הזכויות שמורות ל