מבשלת SIX PACK 

שם

אייל ומידד.

איפה מבשלים

תל אביב​.

הסיפור שלנו

מבשלת SIX PACK בירת גיבורי העל הישראלית הראשונה, יצאה ממש לפני כמה חודשים לשוק לאחר עבודה ותכנון של כמה שנים. לפני כשלוש שנים עלה הרעיון של שילוב שתי אהבות שלנו. האהבה הראשונה היא לתחום האלכוהול והבירה בפרט (ברמן במשך 4 שנים וכתב אלכוהול). השנייה היא עולם הקומיקס וגיבורי העל. הרצון שלנו היה לייצר בירה טעימה, איכותית ומגניבה. כזאת שאנחנו נרצה לשתות.
התחלנו מבישול ביתי על הגג של ההורים, ערכנו ניסיונות ושיכללנו מתכונים עד שהגענו לתוצאה שאהבנו. כשהדרישה מחברים ומכרים הלכה ועלתה החלטנו לקחת את החלום צעד נוסף קדימה, עברנו לייצור חוזי והתחלנו להפיץ לפאבים וחנויות משקאות, את בירת גיבורי העל הראשונה בישראל ואולי בעולם כולו!
בירה טרייה, לא מפוסטרת, לא מסוננת וללא חומרים משמרים.


כיום אנחנו מייצרים שני סוגי בירות מתוך שישה סוגים מתוכננים בעתיד, לכל בירה האפיון שלה והגיבור המתאים לה:
בירת Ultimus – בירת הדגל שלנו. בירה בסגנון אייל ענברי. מאוזנת, מסורתית מאוד עם גוף בינוני ומרירות מידתית. בירה שרק רוצה לעשות טוב. בדיוק כמו הגיבור שלה.
בירת SMaSH (בקרוב)– בירה בסגנון IPA שעשויה באופן ייחודי עם סוג אחד בלבד של לתת וסוג אחד בלבד של שמרים, שמתמזגים יחד לעוצמה של ארומה, טעם ומרירות של הכשות. הבירה הזו לא מרחמת על אף אחד ולא לוקחת שבויים, ממש כמו הגיבור שלה.

בקיץ האחרון הספקנו להשתתף במספר פסטיבלי בירה בולטים, לערוך ערבי השקה מיוחדים שפנו אל קהל אוהבי הבירות וחובבי הקומיקס ועכשיו התחלנו כבר להתכונן לקיץ הקרוב, בו נשיק גיבורת על (!) בטעם מיוחד. 

בירות האולטימוס בדרך להציל את העולם

 YasBazzar-כל הזכויות שמורות ל